Ekskluzivni dogodek Extra Lux in Fujifilm: Prikaz najnovejših inovacij digitalnega tiska

Dogodki

17. September 2024

Ekskluzivni dogodek Extra Lux in Fujifilm: Prikaz najnovejših inovacij digitalnega tiska

Član SBC – Kluba slovenskih podjetnikov podjetje Extra Lux, vodilno na področju naprednih rešitev v poslovnem svetu, s hčerinskim podjetjem Uni-Biro ter z novim poslovnim partnerjem Fujifilm prireja ekskluzivni dogodek z naslovom “Discover the difference”.

Dogodek, ki bo potekal 25. in 26. septembra 2024 v dvorani Jurček na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani, bo ponudil edinstveno priložnost za vse, ki si želijo spoznati najnovejše trende na področju digitalnega tiska. Udeleženci bodo imeli priložnost spoznati najsodobnejše naprave iz serije Revoria in Apeos, ki obetajo bistvene izboljšave na področju hitrosti, kakovosti in produktivnosti tiska.

Gregor Bogataj, direktor podjetja Extra Lux, je ob tej priložnosti povedal: “Naše sodelovanje s partnerjem Fujifilm je plod strateškega premisleka, saj želimo našim strankam ponuditi najboljše, kar je na voljo na trgu. Na dogodku ‘Discover the difference’ bomo predstavili vrhunske tiskalne naprave, ki predstavljajo prelomnico v digitalnem tisku. Verjamemo, da bodo naši obiskovalci navdušeni nad zmogljivostmi in novostmi, ki jih te naprave ponujajo.”

Kaj boste lahko spoznali na dogodku?

Na dogodku bodo predstavljene številne napredne naprave, med drugim tudi:
•    Revoria PC1120: Izjemno zmogljiv 6-barvni tiskalnik, ki omogoča visoko hitrost in vrhunsko kakovost tiska. Zasnovan je za uporabo širokega spektra barvnih kombinacij, vključno s srebrno, zlato, kovinsko, belo, roza in prozorno.
•    Revoria E1110: Visokozmogljiv črno-beli laserski tiskalnik, primeren za intenzivno uporabo.
•    Revoria EC1100: Barvni tiskalnik, ki zagotavlja visoko produktivnost in kakovost izpisa, tudi pri večjih nakladah.
•    Revoria SC285: Pet-barvni digitalni laserski tiskalnik, ki bo na dogodku predstavljen premierno.
•    Apeos PRO C750: Vstopni model barvnega produkcijskega tiskalnika, primeren za fotokopirnice in manjše produkcijske enote.

Poleg tega bo na dogodku predstavljenih še veliko drugih naprav, ki so del široke ponudbe podjetja Uni-Biro.

Ekspertiza in svetovanje strokovnjakov

Dogodek bo odlična priložnost za vse, ki iščejo specifične rešitve za svoje poslovne izzive. Na voljo bodo izkušeni strokovnjaki iz podjetij Uni-Biro in Fujifilm, ki bodo obiskovalcem v živo predstavili najnovejše trende na področju produkcijskih in pisarniških naprav ter odgovarjali na vprašanja in nudili individualna svetovanja.

Kdaj in kje?

Dogodek bo potekal 25. in 26. septembra 2024 na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani, v dvorani Jurček, na naslovu Dunajska cesta 18. Za vse obiskovalce bo zagotovljeno parkirno mesto.

Udeležbo na dogodku lahko potrdite s prijavo na spletni strani www.uni-biro.si/dogodek, kjer boste lahko osvojili tudi lepo nagrado.

Ne zamudite priložnosti za spoznavanje najnovejših tehnoloških dosežkov na področju digitalnega tiska in se pridružite na dogodku “Discover the difference”.

E-novice

Naročite se na ključne informacije in praktične nasvete.

Zahtevano
Zahtevano
To spletno mesto varuje Google reCAPTCHA in veljata Politika zasebnosti in Pogoji storitve.